Loading...
Terug naar nieuwsoverzicht

Metaglas ontvangt Graydon certificaat


2 februari 2012

Onlangs heeft Metaglas het Graydon certificaat ontvangen. Dit certificaat toont aan dat Metaglas een financieel gezonde organisatie.

Onlangs heeft Metaglas het officiële Graydon certificaat ontvangen. Dit certificaat toont aan dat Metaglas een financieel gezonde organisatie is waarmee relaties verantwoord zaken kunnen doen. Metaglas behoort hiermee tot de selecte groep ondernemingen die het certificaat ontvangt; van de bijna 2 miljoen bedrijven in Nederland, komt maar ca. 5% in aanmerking voor het Graydon Certificaat.

De economie en bouwwereld bevinden zich momenteel in zwaar weer, waardoor relaties en opdrachtgevers steeds meer waarde hechten aan het samenwerken met gezonde bedrijven en het beperken van (financiële) risico’s. Wij zijn daarom bijzonder blij met de toekenning van het certificaat dat bevestigt dat Metaglas een solide en financieel betrouwbare partner is.

Deel dit artikel
Terug naar nieuwsoverzicht
Metaglas inzicht
Het magazine waarmee je op de hoogte blijft

Met de nieuwste projecten, achtergrondinformatie en mooie foto's.
Laat je ook offline door ons inspireren en schrijf je nu in.

Inschrijven nieuwsbrief
Laat een bericht achter
Kom in contact!